KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14908104
nr 1490 8104
Ingvar Dahlbom
(f. 1932), Sverige
"Strandlid Listerlandet". Signerad, daterad -03. Blandteknik, bildmått: 17x32 cm, yttermått inklusive ram: 35x49 cm
Ingvar Dahlbom, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
600 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:09:22